Totobo sitesinin güncel giriş adresi totobo12.com

Totobo sitesinin güncel giriş adresi https://totobo12.com oldu. Kullanıcı adınız ve şifreniz değişmeden totobo7.com adresinden giriş yapabilirsiniz.

Totobo domain değiştirdiğin de nelere dikkat etmeli ?

Totobo sitesi Türkiye’de en pöpüler oyun sitesidir ve bu da beraberin de RİSKLER doğuruyor. Bazı düzenbaz internet dolandırıcıları totobo sitesinin domain adresi değişince sahte web siteleri yaparak totobo üyelerini kendi sitelerine çekerek kullanıcı adlarını ve şifrelerini ele geçiriyor.

Totobo Güncel Giriş Totobo12

  • Google.com üzerinden totobo yazıp aratıtığınız da yeni domain çıkmaz. Totobo12.com olan domain totobo12 yada totobo7 com gibi aramalarınızda google üzerin de hemen çıkmaz. Yeni yönlendirilen domainin google üzerinde güzükmesi 3 günü bulabilir. Bu süre zarfın da bu kötü niyetli kişiler totobo benzeri siteler yaparak sizleri tuzaklarına düşürmek isterler. Bu gibi sahtekarların tuzaklarına düşmemek için dikkat etmeniz gerekenleri hemen aşağıda belirtik.
  1. Google.com üzerinden totobo yazmayınız.
  2. Tarayıcınızı direk olarak totobo12.com yazınız
  3. Siteye kullanıcı adı girmeden önce sayfanın yukarısın da bulunan url adresine yani totobo sitesi diye girdiğiniz sitenin adresine dikkat ediniz.
  4. Totobo7 haricin de başında sonun da ortasın da olabilecek harf veya rakamlara dikkat ediniz

Kısa bir süre önce totobo6.com olan güncel giriş adresi 02 Ağustos 2021 tarihi itibari ile totobo12.com olmuştur. Yine aynı hesap bilgileriniz ile sorunsuz bir şekilde giriş yapabilir oyunlarınıza devam edebilirsiniz.

Peki hep böyle değişecek mi güncel giriş adresleri ?

Son 2 ay içerisin de totobo1.com olan giriş adresi 2-3-4-5-6 ve en son 12 olarak güncellendi. Son zamanlarda sıkça değişmesinin her hangi bir belirgin sebebi yok. Türkiye sınırları içerisin de yayın yapmamız hizmet vermemiz yasal olmadığın dan dolayı hukuki departmanlarca totobo sitesine girişler yasaklanıyor. Bu yasaklanma sürecini engelleme yada uzatma gibi bir durum söz konusu değildir. Totobo12 olarak elimizden geleni yapıyor olsak da domain yasaklandığı zaman bir başka domaine google.com üzerinde 301 çekerek yönlendirme yapması biraz zaman alıyor. Bu süreç Türkiye bölgesi içerisin de şehir şehir de farklılık gösterebiliyor. Örnek verecek olursak Alanya –  Antalya şehrinden totobo sitesine giriş yapmak siteyen giremezken o esna da başka bir şehir de giriş yapılabiliyor. Bunun sebebi de her şehrin kendine özgü ip adreslerinin olması. Yönlendirme olayı da ip adresleri ile alakalı olduğu için bazı şehirler de yönlendirme süresi 40 dakika ile 240 dakika arasında değişebilir. Bu süre zarfın da  totobo sitesine girişler de sorunlar yaşayabilirsiniz.

Totobo12.com

Totobo sitesinin yeni giriş linki totobo12.com olabilir. Hala henüz netleşmeyen bilgilere göre totobo12.com olması da muhtemel. En son totobo giriş güncel adresini sitemizden takip edebilirsiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir