Totobo şikayet

Totobo severlerin en çok şikayet ettiği konulardan biri olan totobo’da kazandım ama paramı alamadım. Yada totobo paramı vermiyor. Bir diğer tabir ile totobo‘dan paramı nasıl alırım.

İşte bu sorularınızın cevaplarını bu yazımız da bulabilir ve bundan sonra daha dikkatli davrana bilirsiniz. Umarız bu yazımızı totobo bayileri ile bir sorun yaşamadan okumuş olursunuz diyeceğim ama tahmin ediyorum ki bu sayfada iseniz yüksek ihtimalle google.com‘a totobo şikayet yazarak geldiniz. Çünkü Türkiye genelinde yapılanb ir web araştırmasına göre, kullanıcılar google üzerinden aradıkları kelimeler doğrultusun da karşılarına çıkan ilk sayfaya girerler ve bu sayfada aradığını bulduktan sonra çıkarlarmış. Aradıkları ve buldukları sayfada aldıkları doğru yada yanlış bilgiler sonrasın da, nasıl bir site olduğunu incelemeden çıkan bir kullanıcı yapımız varmış Türkiye olarak.  Bu durum Avrupa’da ki kullanıcılara göre çok düşük olduğun bilgisini de yine google de arayarak teyit edebilirsiniz.

Biz gelelim totobo şikayet meselesine .

Totobo sitesi sizlere üyelik vermez. Üyeliğinizi bir totobo bayisi aracılığı ile açtığınız için aslında tüm şikayetleriniz den de bayiniz sorumludur. Fakat ne yazık ki siz zaten bayinizden şikayetçi olmak için google’ye totobo şikayet yazıyor ve derdinize çare bulabilmek için tüm web sitelerini geziyorsunuz. Umarız çok gezmeden bu yazımızı okuyorsunuzdur.

Totobo.com sitesi direk olarak üye kabul etmediğin den dolayı bir bayi size kullanıcı adı ve totobo şifresi verebilir. Yine üyelik de olduğu gibi totobo sizden para yatırımı kabul etmez ve kazandığınız da da para talep ettirmez.

Yani buradan şu anlaşılıyor ki tüm sorumluluk size üyelik açan bayiniz de. Çünkü paranızı yatırırken bayinize yatırıyorsunuz. Bu yüzden dolayı da tüm muhatabınızın bayiniz olduğunu bilmelisiniz.

Totobo paramı vermedi ?

sikayet
sikayet

Diye söylediğiniz de aslında çok doğru olmuş olmuyor. Bunun doğrusu ise totobo bayisi paramı vermedi olmalı. İşte bu durumu bir çok totobo üyesi bilmiyor. Yada biliyor ama yine de ısrarla oyunlarını tanımadıkları bilmedikleri bayilerden oynuyor. Sonrasında bayisinden şikayetçi olmak için totobo merkez, totobo genel merkez gibi yada totobo iletişim gibi aramalar ile google.com üzerinden doğru adrese ulaşmaya çalışıyor. Ne yazık ki böyle bir adres yok. Totobo’nun totobo oyun sitesi içerisin de bulunan totobo canlı yardım hattından başka bir iletişim bilgisi yok. Çünkü totobo sadece oyun sitesi içerisin de yer alan sorunlar ile alakalı üyeye cevap verir. Bunun dışında ki tüm sorunlarınız ile alakalı konular da totobo bayiniz ilgilenir.

Totobo Şikayet İletişim

Totobo bayiniz ile sorun yaşamışsanız bilmelisiniz ki tek çözüm bulacağınız kişi yine totobo bayinizdir. Bu yüzden dolayı da bir totobo bayisi üzerinden üye olup oyunlar oynamak istiyorsanız mutlaka bayinizin ne kadar güvenilir olduğunu analiz etmeniz gerekir.

Daha detaylı bilgiyi Totobo whatsapp hattımız üzerinden bizim ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir