Totobo Şifremi Unuttum

Totobo kullanıcı adınızı ve şifrenizi nasıl değiştirebilirsiniz. Yada değiştirebilir misiniz. Kullanıcı adınızı mı unuttunuz. Totobo şifrenizi mi unuttunuz ? Tüm bu sorularınıza cevap bulabileceğiniz bu yazımızı okumanızı öneriyoruz.

Totobo kullanıcı adımı nasıl değiştirim sorusunu sıkça soruyorsunuz. Google.com üzerinden aramalar yaptığınızı bildiğimiz için sizlerin de yanlış sayfalardan yanlış yönlendirmelere maruz kalmayasınız diye böyle bir sayfa hazırladık.

Totobo kullanıcı adınızı size mutlaka bir totobo bayisi vermeli. Size verilen bu totobo1 kullanıcı adınız ile birlikte totobo3.com sitesine giriş yapıyorsunuz.

Muhtemelen sizlere 

  • E654654544
  • S6532231312
  • R1212654455
  • T8784512132
  • Q654654544
  • G325647898

Gibi kullanıcı adları verilir. Bu kullanıcı adları ile birlikte size 8 haneli bir şifre verilir. Kullanıcı adınızı ne bayiniz ne de siz totobo sitesine giriş yaparak değiştirebilirsiniz. Kullanıcı adınızı asla değiştiremezsiniz. Şifrenizi değiştirebilirsiniz. Size verilen 8 haneli şifrenizi totobo sitesine giriş yaparak değiştirmeniz mümkün. Şifreniz 8 haneli olduğun dan 8 haneli şifre ile değiştirebilirsiniz.

Totobo 4 Haneli Şifre Nasıl Alınır ?

Totobo sitesine giriş yaparak totobo şifrenizi değiştirmeniz mümkün fakat 8 haneli olarak değiştirebildiğiniz den 4 haneli şifreyi size sadece totobo bayiniz verebilir. Bunun için yapmanız gereken size üyelik açan bayinize şifreniz 4 haneli olarak değiştirilmesini istemek. Bayiniz kullandığı bayilik paneli üzerinden kullanıcı adınızın şifresini ”Şifre Sıfırla ” yaparak 4 haneli olarak size verebilir. Bunun dışında sizin 4 haneli şifre değiştirmeniz mümkün değil.

Totobo Şifremi Unuttum ?

Eğer totobo şifrenizi unuttuysanız yapmanız gereken yine totobo bayiniz ile iletişim kurmak. Totobo.com sitesi üzerinde bulunan totobo canlı yardım sayfasından size bu konuda yardımcı olamazlar. Şifreniz unuttuysanız bayinize yazarak yeni şifre talebin de bulunabilirsiniz.

 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir