Totobo Rbcard ecard

Totobo almış olduğu radikal bir karar ile Rbcar – Ecard dönemine geri dönüyor. Totobo kasa ve panel işlemleri yani totobo bayilik işlemleri artık Rbcard – Ecard üzerinden devam edecek.

Son zamanlarda totobo’da yaşanan siber saldırıları bertaraf edemeyen totobo bayilik panellerini totobo direk olarak devre dışı bıraktı ve bundan sonra totobo bayilik dağıtıcılarının kendilerine yapmış oldukları bayi panellerini pasifize etti.

Totobo Üye Olmak İçin Tıklayın

Totobo Bayilik Panelleri Nasıl Çalışırdı ?

Totobo’ya yapılan saldırılardan önce totobo dağıtıcı firmalara kendisinin hazırladığı bir panel verirdi. Bu panel ile bayiler müşteri oluşturabilir yükleme ve çekim yapabilirdi. Dağıtıcı firmalar bu kasayı alıp üzerine kendi yazılımcıları ile geliştirme yaparak piyasaya sürerdi. Bu sürdükleri bayi panelleri son zamanlarda yapılan saldırılar da fazlasıyla açık verdiğinden siber saldırılar bu bayi panellerine ağırlık verdi.

Totobo aldığı bir karar ile bu bayi panellerini devre dışı bıraktı ve kendi bünyesin de bulunan 2010 yılındaki sistemi geri getirdi. Ecard kasa yöntemi ile totobo sorunsuz bir şekilde dağıtıma devam etmeye başladı.

Rbcard – Ecard Nasıl Çalışır ?

Aslında daha önce kullanmış olduğunuz bayi panellerinden çok farklı değil. Biraz sade duruşu ve biraz daha kullanımının zor olmasının dışında fazla bir değişiklik yok.

  • Ecard ile alt bayilikler şimdilik açamazsınız
  • Ecard ile müşteri oluşturabilir
  • Şifre sıfırlayabilir
  • Yatırım Çekim yapabilir
  • Cironuzu takip edebilirsiniz

Alt bayilikler ne zaman açabilirsiniz ?

Totobo yaptığı açıklama ile alt bayilikler açabileceğiniz bayi panellerinin hazırlık aşamasında olduğunu ve bu zaman sürecinin önceden kestirilmediğini 2 yada 3 hafta içerisin de muhtemelen piyasaya sürüleceğini belirti.

Rbcard – Ecard Nasıl Temin edebilirsiniz

Totobologin.com Totobo sitesinin resmi dağıtıcı firmasıdır. Totobologin.com üzerinden Rbcard -Ecard temin edebilirsiniz.

Sorunsuz Bir Totobo Sitesi İçin 

Artık sorun yaşaMaya son ! Totobo ( Almanya )  aldığı önemler ile artık sorunsuz bir totobo kullanımı için sizlere Rbcard – Ecard sistemi sunuyor. Bu sistemi temine etmek için bizimle iletişime geçmeniz yeterli oalcaktır.

Rbcard – Ecard nasıl alabilirsiniz ?

Yapmanız gereken sadece bizim ile iletişime geçmek. Sizlere dilediğiniz kadar kasa verebiliriz. Alt bayilikleri olan bayilerimiz tek tek kasa alarak alt bayilerine dağıtabilirler. Kasa açımında limit yoktur.

Çok fazla sayıda alt bayim var nasıl yapacağım ?

Maalesef şimdilik tek tek kasa almanızdan başka bir çözüm yok. Malum totobo sitesine yapılan top yekun siber saldırı nedeni ile totobo böyle bir önlem alabildi. Tabi ki zaman içerisin de bu önemler aratacak ve yine daha önceden olduğu gibi kullanımı daha kolay bir sistem piyasaya süreceklerdir.

Alt bayilerinizin sayısı kadar Rbcard-Ecard alabilirsiniz. Yani daha önceden bayilikleri kendiniz bayi panelinden açabiliyordunuz. Şimdi ise yine açabilirsiniz fakat bize yazıp ve ödemesini yaparak açabilirsiniz.

Bazı bayilerimin cirosu çok düşük kasa alabilir miyim ?

Hayır. Cirosu düşük olan bayileriniz için kasa alamazsınız. Örnek veriyorum haftalık  2000 tl olan bir bayinize rbcard almanız mantıklı olmaz. Bu bayilerinizi tek bir kasa içerisin de toplayıp yüklemelerinizi sizin yapmanız gerekiyor.

Örnek : Toplam da 5 bayinizin haftalık cirosu 10 bin. Bu 5 bayiye tek tek kasa vermek çok doğru olmaz. Bu bayiler sizle iletişim kurarak yatırım çekim yaptırabilir. Kısa bir süreliğine bu şekilde bayilerinizi idare edebilirsiniz.

DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN WHATSAPP ÜZERİNDEN İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir