Totobo Kayıt OL

Totobo sitesine kayıt olmak için yapmanız gereken tek şey isim soy isim vermek. Hiç bir kimlik belgesine gerek kalmadan isim soy isim ile kayıt olabilir para yatırıp oyunlarınızı oynayabilir ve kazandığınız parayı anında belirteceğiniz bir banka veya papara hesabına çekebilirsiniz.

Totobo kayıt işlemleri için değişik bilgi belge isteyen bayiler olabilir. Genel de üye olup kazandıktan sonra sizden belge bilgi isteyen bayilere dikkat edin. Bu durum genel de kazançları ödemek istemeyen bayiler tarafından uygulanır. İnternet ortamın da yüzlerce belki de binlerce totobo bayisi mevcut. Bu totobo bayilerine kayıt olmak için kolay olduğu kadar kazandığını ikramiyeleri de almak bir o kadar zor olabilir.

Hangi Totobo Bayilerine Kayıt Olunur ?

Bu konuda kesin isimler veremesek de totobo bayilerine üye olurken mutlaka dikkat etmeniz gereken konularda sizleri uyarmak istiyoruz. İnternet ortamın da üye olan bir çok totobo sever sonrasında mağduriyetlerini bizler ile paylaşıyor olsalar da ne yazık ki iş işten geçtikten sonra bir şey yapamıyoruz. Bazı totobo bayileri totobo kayıt ol işlemleri en hızlı şekilde yapıyor olsa da kayıt işlemlerinden sonraki işlemlerde yani kazancınızı çekmek istediğiniz süreçlerde zorluklar çıkartıyor. Bu bayileri nasıl ayırt edebiliriz.

Kayıt olurken dikkat edilmesi gereken hususlar

  • Öncelikle whatsapp’dan ulaştığınız kişilerin ne kadar profesyonel davrandığına bakın.
  • Mümkün ise en alt seviyeden yatırım yapın
  • İlk fırsat da kazancınızı çekmek isteyin
  • Bayiye ulaştığınız web sitesi yada bir sosyal ağ ise profesyonel duruşlarına bakın
  • Web sitelerin de yada sosyal ağların da gerçekçi olduğunu düşündüğünüz yorumları inceleyin

Bu durumları göz önüne alarak yapacağınız kayıt işlemleri sonrasın da dolandırılma ihtimalinizin az az seviyeye inecektir. Bizler sizlere bu konuda bilgi paylaşımı yaptık ki daha sonra başınıza gelebilecek her hangi bir olumsuz durum da ne yapacağınız nasıl davranacağınız konusunda yardımcı olmak.

Totobogiris.org ailesi olarak 2007 yılından beri online totobo oyunları oynatıyor ve totobo bayilik dağıtımı  yapabiliyoruz. Bayiliğimiz üzerinden güvenli bir şekilde oyunlarınızı oynayabilir kazancınızı sadece bir kaç dakika içerisin de belirteceğiniz banka hesabı yada papara hesabına çekebilirsiniz.

Üstelik banka hesabı yada papara hesabı sizlerin adına olmasına gerek yok. Bilmeniz gerekir ki totobo diğer oyun siteleri gibi değil. Amaç zaten kimlik bilgilerinizi gizli tutmak. Bazı oyun severler bu kimlik bilgileri olayını kendilerine dert etmeseler de bir çok oyun sever de asla kimlik bilgilerinin göz önünde olmasını istemez. İşte totobo bu durum da oyun oynanabilecek en iyi oyun sitesi. Yanlız yukarıda da belirtiğimiz gibi bazı kötü niyetli totobo bayilerine pirim vermemek gerekiyor.

Totobo Kayıt işlemleriniz için whatsapp iletişim numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir