Totobo Kalıcı Giriş Linki

Totobo sitesine girişler de son zamanlar da sorun yaşıyor olmanızdan dolayı özür dileyerek başlamak istiyoruz. Elimizde olmayan bazı sebeplerden dolayı totobo sitesin de yaşanan sorunları köklü olarak çözebilmek adına 7/24 çalışma yaptığımızı bilmenizi isteriz.

Fakat bazı kötü niyetli İnternet korsanları tarafından saldırılara maruz kalıyoruz. Bu saldırılar Türkiye’de eşi benzeri görülmemiş şekilde yapılan saldırılar. Muhtemelen çok ciddi saldırı guruplarının bir araya gelerek yaptığı saldırılar. Totobo sistemleri her türlü saldırıya korunaklı hazırlanmış bir alt yapıya sahip olsa da bu saldırıların tahminlerin üzerinde gerçekleşmesi dolayısı ile üstesinden gelmemiz biraz zaman alacak gözüküyor.

Dünyanın en iyi teknolojisi ile donatılmış olsak da bu grupların tek bir noktadan saldırıyor olmasının arkasın da çok ciddi güçlerin olduğunu gösteriyor.

Hem bayilerimiz hem de üyelerimiz bilsinler ki kısa süre sonra tamamen sorunsuz totobo hizmeti alacaksınız. Yazılım ekibimiz saldırılara karşı önlemlerimizi kat kat artırmak için geve gündüz çalışıyor..

Totobo Giriş

Sitemiz ne sıklıkla isim değiştirirse değiştirsin size aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yemi domaine yönlendirilirsiniz.

Domain değişikliği esnasın da

sadece 5 yada 10 dakika gibi kısa bir süre vereceğimiz link yönlendirme yapmaz. Belirtilen süre zarfı içerisin de mutlaka yeni site adresine vermiş olduğumuz link yönlendirme yapacaktır.

Totobo Kalıcı Link

https://rebrand.ly/totobo

Yukarıda belirtilen linke tıkladığınız da sizi yeni totobo adresine yönlendirecektir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir